+48 513 874 553
info@masstrade.pl

Aktualizacja 13/19 września 2019

Po raz kolejny zdecydowaliśmy się nieco zmodyfikować funkcjonalności i interfejs MassTrade, tak abyś mógł jeszcze szybciej i precyzyjnej sterować swoją sprzedażą. W związku z wieloma zapytaniami od nowych i obecnych klientów zaczęliśmy również pracę nad nowymi integracjami:

 • Integracja z WooCommerce, Shoper – rozpoczęliśmy wdrażanie pewnych funkcjonalności dla obu platform. Dzięki temu wkrótce będziesz mógł podłączyć do menedżera swój sklep www i w pełni nim zarządzać z poziomu MassTrade. Na razie skupiamy się na funkcjach takich jak import produktowy oraz tworzenie kompatybilnych szablonów, pozwalających na wysyłanie wszystkich niezbędnych informacji o produktach wprost na wybraną platformę. O dalszych postępach będziemy informować w późniejszych wpisach.
 • Otwarta rejestracja – wkrótce ruszy również otwarta rejestracja dla nowych klientów, wszelkie pomocne informacje na temat tej zmiany zamieścimy na blogu.
 • Sekcja „dodatki” – w swoim MassTrade, w panelu głównym znajdziesz zakładkę, w której możesz włączyć płatne dodatki, ułatwiające pracę. Wśród nich znajdziesz takie plugin-y jak: przyjazne ceny, zaokrąglające końcówki kwot do jednolitych wartości oraz edytor zdjęć umożliwiający wprowadzanie drobnych modyfikacji fotografii bezpośrednio w panelu MassTrade.
 • Plany abonamentowe – nowością są również rozbudowane plany abonamentowe dla naszych klientów. Elastyczna oferta, dedykowana poszczególnym sektorom przedsiębiorstw pozwoli ograniczyć koszty i dostosować MassTrade do oczekiwań Twojego biznesu. Odpowiednie pakiety będą funkcjonować od początku na nowo zakładanych kontach. Dla obecnych klientów przygotujemy odrębną ofertę migracji na nowe plany, o której dowiedzą się w najbliższym czasie.
 • Kategorie OLX – wkrótce uruchomimy również możliwość dodawania ogłoszeń w niedostępnych do tej pory kategoriach OLX. Pełna lista kategorii zostanie podana drogą mailową i opublikowana w odrębnym wpisie. Możemy zdradzić, że sprzedawcy produktów z kategorii Elektronika oraz Dom i Ogród wkrótce będą mogli rozszerzyć kanały sprzedaży o OLX.
 • Masowe zakańczanie ofert niepowiązanych – po aktualizacji możliwe jest deaktywacja ofert i ogłoszeń, nawet gdy zostały wystawione przez inne narzędzie niż MassTrade.
 • Cechy dla kategorii Otomoto – w kategoriach Otomoto, takich jak Felgi oraz Opony możliwe jest wysłanie cech produktów przez API.
 • Aktualizacja cech Allegro – bieżące dostosowywanie cech w kategoriach, w których Allegro przeprowadza scalanie parametrów i ich wartości.
 • Zestawienie zamówień – na liście zamówień uruchomiona została możliwość generowania listy, z wyszczególnieniem produktów i klientów.
 • Czas wysyłki –  dzięki temu ustawieniu możesz sterować czasami wysyłek na kanale Allegro z poziomu cenników wysyłek MassTrade.
 • Poprawki wizualne i funkcjonale w systemie

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *