+48 513 874 553
info@masstrade.pl

Aktualizacja 14 października

Rynek rozrasta się, zmienia, a co za tym idzie i MassTrade musi dostosowywać się do nowych wymagań i potrzeb użytkowników. Tym razem postawiliśmy na modyfikacje ułatwiające pracę sprzedawcom oferującym towar w zagranicznych odsłonach ebay, ale również wprowadziliśmy zmiany wizualne, które na pewno sprawią, że praca z naszym systemem będzie jeszcze bardziej przyjemna 🙂

.

  • Integracja z WooCommerce – ogłaszamy ukończenie prac nad połączeniem sklepów na WooCommerce z MassTrade’em! Możliwa jest obsługa zamówień oraz przesyłanie produktów ze wszystkimi informacjami i parametrami. Działają również funkcje automatyzacyjne: zmiana ceny, tytułu, synchronizacja stanów magazynowych. Z poziomu WooCommerce ustawiamy cenniki dostaw oraz kategorie, które następnie możemy już w MassTrade zmapować z ich odpowiednikami lokalnymi.
  • Tłumaczenia kategorii / cech / wartości cech – od tej chwili, klienci korzystający z niemieckojęzycznych kanałów sprzedaży mogą korzystać z tłumaczeń nazw kategorii i cech do nich przypisanych, dzięki czemu nie trzeba odwoływać się do do zewnętrznego tłumacza. Ułatwienie zostanie również wprowadzone dla pozostałych wersji językowych – w pierwszej kolejności wersji angielskiej.

.

.

  • Importer OLX – użytkownicy, dla których bazę wyjściową stanowi OLX mogą importować oferty do MassTrade i tworzyć na ich podstawie nowe produkty lub łączyć je z już istniejącymi. Jest to szczególnie korzystne rozwiązanie dla branży moto, która może zaimportowane ogłoszenia przerzucić na inne kanały sprzedaży i nimi zarządzać.
  • Importer Ebay – w zakładce „Kreator kanału”, po podłączeniu konta sprzedawcy Ebay, możliwe jest wybranie zaimportowanie ofert właśnie z tego kanału. Podobnie jak w przypadku OLX, pracujemy nad rozbudowaniem połączenia o atrybuty występujące na Ebay.
  • Multikanałowość (nazwy kont) – na liście produktów, gdzie znajdują się linki do ofert i ogłoszeń zostało wprowadzone oznaczenie poszczególnych kont, dzięki czemu łatwo możemy rozpoznać, gdzie produkt jest wystawiony.

.

.

  • Limit rozmiaru obrazu – w związku z pojawiającymi się zgłoszeniami, podniesiony został limit na rozmiar zdjęcia z 5 do 10 MB. Pamiętaj, że MassTrade dostosowuje oryginalnie wgrany plik do wymagań kanału sprzedaży, gdyż każdy z nich ma wewnętrzne obostrzenia w kwestii wielkości obrazów.
  • Ustawienia transportu – w aplikacji mobilnej B2B utworzyliśmy na poziomie składania zamówienia możliwość wyboru transportu. Aby uruchomić nową funkcję przejdź do zakładki „Ustawienia sprzedaży” -> „Kanały sprzedaży” -> „B2B”, a potem do sekcji „Ograniczenia i ustawienia zamówień”:

.

.

.

  • Otwarta rejestracja – po wielu miesiącach ciężkiej pracy, zmian i udoskonalania systemu jesteśmy gotowi na oficjalny come out! Jeżeli chcesz polecić MassTrade swoim znajomym – zrób to! Mogą się teraz zarejestrować poprzez ten link, a jeżeli chcesz tym samym obniżyć swój abonament, wystarczy, że użytkownik z polecenia użyje kodu z zakładki „Program lojalnościowy”, znajdującego się w Twoim panelu MassTrade.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *