+48 513 874 553
info@masstrade.pl

Aktualizacja 27 maja 2019 – Lista zmian

Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych użytkowników wprowadziliśmy kilka innowacji, które mogą znacznie ułatwić Waszą pracę, zaoszczędzając czas pewnych zadań. Staramy się również słuchać Waszych opinii, aby rozwijać się we właściwym kierunku. W minionej aktualizacji udało nam się rozpocząć kilka nowych zadań:

.

  • Zwroty i reklamacje – oficjalnie dostępna jest już funkcjonalność automatyzacyjna w odniesieniu do zwrotów od klientów. Możecie dzięki niej na bieżąco monitorować statusy wszelkich zgłoszeń oraz informować klientów mailowo o postępach w ich sprawie. Formularze w wersji elektronicznej nie wygasają, są cały czas dostępne pod jednym adresem internetowym, dzięki czemu zarówno Ty, jak i Twój klient możecie w dowolnym momencie zajrzeć do historii zmian zgłoszenia. Aby dowiedzieć się więcej przejdź do poradnika.
  • Shoper i Otomoto – rozpoczęły się prace nad integracją sklepów internetowych, opartych na silniku Shoper’a. W związku z tym zapraszamy do kontaktu klientów, którzy używają platformy i chcieliby jako pierwsi zacząć korzystać z nowej integracji. Ponadto zapraszamy serdecznie wszystkich sprzedawców z branży moto – już niedługo w standardowym cenniku znajdziecie dedykowaną ofertę Allegro + OLX + Otomoto.
  • Prace nad nowym API Allegro – 3 czerwca zostanie uruchomiona kolejna partia nowego API Allegro, a stara wersja ulegnie wygaśnięciu. W związku z tak głębokimi zmianami zostanie wprowadzonych wiele udogodnień, które do tej pory były niedostępne – wkrótce poinformujemy o szczegółach.
  • Integracje z hurtowniami – do naszego wachlarza zintegrowanych hurtowni dołączyli dwaj, całkiem nowi dostawcy – B2B Trade z asortymentem z branży GSM oraz Kecja, która skupia się na dystrybucji zabawek, ale wciąż się rozwija i dodaje nowe kategorie produktowe (np. narzędzia czy akumulatory).

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *