+48 513 874 553
info@masstrade.pl

Aktualizacja 29 sierpnia 2019

Widząc jak rozwijają się nasi klienci czujemy jeszcze silniejszą potrzebę ciągłego ulepszania naszego menedżera. Nie tylko funkcjonalności, ale również interfejs jest ciągle przekształcany, tak abyście Państwo jak najwygodniej, a co za tym idzie jak najszybciej mogli obsługiwać swoją sprzedaż. W związku z dynamicznymi zmianami na Allegro oraz w innych kanałach sprzedaży wprowadziliśmy również kilka usprawnień na tym polu. Zobaczcie sami:

.

  • Integracja z Apaczką – wersja produkcyjna integracji ujrzała światło dzienne. Popularny broker przygotował również specjalne rabaty dla klientów korzystających z MassTrade. Aby z nich skorzystać, napisz do nas, a powiemy Tobie jak skorzystać z upustu. Dzięki Apaczce możesz skorzystać z usług takich kurierów jak Inpost, Pocztex DHL, DPD, UPS, TNT czy FEDEX. W panelu MassTrade będziesz miał wgląd bezpośrednio do kosztów przewozu, realizowanego przez poszczególnych przewoźników.
  • Moduł rabatów progowych i okresowych dla B2B – jeżeli udostępniasz swoim klientom hurtowym panel lub aplikację B2B, będziesz mógł rozbudować narzędzie o możliwość udzielania rabatów względem sztuk ( opartej na zasadzie im więcej, tym taniej) lub obejmować asortyment czasowymi promocjami, które po minięciu określonego terminu wrócą do standardowych cen. Z tego rozwiązania możesz korzystać pobierając dane z programu ERP lub pliku CSV.
  • Synchronizacja pola kod kreskowy w Allegro – jeżeli przygotowujesz się lub już jesteś przygotowany do produktyzacji na Allegro, możesz teraz uzupełnić pole EAN i wysłać je masowo na kanał sprzedaży.
  • Program lojalnościowy – od teraz możesz używać kodu, który znajdziesz w zakładce „Program lojalnościowy” w swoim panelu MassTrade. Wystarczy, że inny użytkownik zarejestruje się przy użyciu Twojego indywidualnego kodu, a będziesz mógł uzyskać zniżkę na abonament w MassTrade. Wszystkie szczegóły znajdziesz w w/w zakładce.
  • Wielkość etykiety UPS – od tej chwili możesz generować etykiety dedykowane drukarce Zebra
  • Masowe generowanie etykiet – możliwość zbiorczego tworzenia etykiet dla wielu paczek jednocześnie
  • Filtrowanie po cennikach dostaw – wystarczy, że wybierzesz cennik, który Cię interesuje, a będziesz mógł odnaleźć wszystkie produkty, które korzystają z danych ustawień transportów
  • Poprawki wizualne systemu

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *