+48 513 874 553
info@masstrade.pl

Integracje ERP

Połącz MassTrade ze swoim dotychczasowym systemem

 

Nie rezygnuj z rozwiązań, które do tej pory rozwijałeś. Wykorzystaj je jako źródło wiedzy o produktach i sprzedaży, zaimportuj informacje do MassTrade i zbuduj swój wielokanałowy biznes już dziś!

 
 
 
 

Integracje z systememami ERP

 

MassTrade pozwala na dwustronną integrację z programami do obsługi magazynu. Funkcja szczególnie przydatna dla przedsiębiorców, którzy poza sprzedażą internetową, prowadzą także handel stacjonarny. Elastyczność naszego rozwiązania umożliwi Ci bardzo zindywidualizowaną konfigurację — możesz zdecydować, który z programów traktowany ma być priorytetowo oraz jakie dane i jak często, mają wymieniać między sobą MassTrade i Twój ERP.

Jakie informacje możesz wymieniać?
 
 

Stany magazynowe

 
 

Ceny produktów

 
 

Zamówienia z różnych kanałów sprzedaży

 

Zdjęcia produktowe, pojedyncze lub całe galerie

 

Opisy produktów oraz całych kategorii asortymentu

 

Cechy produktowe, zwane również atrybutami

 

Dostępność, szczególnie istotna w przypadku sektora B2B

 

Rezerwacje produktów na podstawie składanych zamówień

 

Formy płatności, jakie wybierali klienci i ich statusy

 
 
 
 

Jak to działa?

 
 
 
 
 
 
 
WYMIANA INFORMACJI ERP – MASSTRADE
 

MassTrade pobiera dane dotyczące stanów magazynowych, cen oraz cech i opisów produktów. Jest na tyle elastyczny, że to Ty decydujesz jakie informacje mają być pobierane. Jeżeli Twoja baza w programie ERP jest uzupełniona o opisy, zdjęcia lub cechy, możesz zaciągnąć te dane do MassTrade. Jeżeli prowadzisz sprzedaż stacjonarną i dokonujesz transakcji z pominięciem internetu, stany magazynowe będą automatycznie synchronizowane. Wyprzedanie danego produktu w sklepie fizycznym, poskutkuje automatycznym zakończeniem ofert zamieszczonych na kanałach wirtualnych (Allegro, Ebay, sklep internetowy…).

 
 
 
 
POŁĄCZENIE MASSTRADE – ERP
 

Nasza platforma również wysyła do systemu magazynowego dane, jakie gromadzi, gdy dojdzie do transakcji. Możesz zapomnieć o ręcznym wprowadzaniu zamówień. Gdy sprzedasz coś w sieci, MassTrade utworzy rezerwację towaru, pozwoli na masowe wydrukowanie etykiet lub faktur i poinformuje Twój ERP o tym, że nastąpiła sprzedaż. W ten sposób uchronisz się przed nadsprzedażą i naturalnie zaoszczędzisz swój czas.

 
 
 
 
ERP I MASSTRADE W SŁUŻBIE B2B
 

Nie możemy zapominać o tym, że MassTrade to także narzędzie do obsługi sprzedaży B2B. Dlatego dane podlegające synchronizacji to także informacje dedykowane systemom magazynowym, obsługiwanym przez hurtowników czy producentów. MassTrade jest w stanie wymieniać się z ERP informacjami na temat kontrahentów, rabatów klienckich czy sald. Te informacje będą podwójnie istotne, jeżeli korzystacie lub chcecie zacząć korzystać z aplikacji mobilnej albo panelu klienckiego B2B.

 
 
 
 
 
 

Jeden z najbardziej popularnych programów magazynowych w Polsce. Aby utworzyć połączenie z jakimkolwiek zewnętrznym oprogramowaniem, Subiekt potrzebuje aktywnej licencji Sfery. 

 
 

Subiekt Nexo jest kolejną wersją popularnego programu firmy Insert. Nexo, podobnie jak Subiekt GT, będzie potrzebował dodatkowego pomostu dla połączenia z naszą platformą.

 
 

Program, który umożliwia sterowanie gospodarką magazynową oraz kontrolę sprzedaży. System można dowolnie rozbudowywać przy pomocy specjalnych modułów.

 

Jeżeli używasz oprogramowania spoza rodziny produktów Insert, napisz do nas! Chętnie pomożemy Ci się zintegrować z MassTrade.