+48 513 874 553
info@masstrade.pl

Integracje ERP

Połącz MassTrade ze swoim dotychczasowym systemem

Nie rezygnuj z rozwiązań, które do tej pory rozwijałeś. Wykorzystaj je jako źródło wiedzy o produktach i sprzedaży, zaimportuj informacje do MassTrade i zbuduj swój wielokanałowy biznes już dziś!

Integracje z systememami ERP

MassTrade pozwala na dwustronną integrację z programami do obsługi magazynu. Funkcja szczególnie przydatna dla przedsiębiorców, którzy poza sprzedażą internetową, prowadzą także handel stacjonarny. Elastyczność naszego rozwiązania umożliwi Ci bardzo zindywidualizowaną konfigurację — możesz zdecydować, który z programów traktowany ma być priorytetowo oraz jakie dane i jak często, mają wymieniać między sobą MassTrade i Twój ERP.Jakie informacje możesz wymieniać?

Stany magazynowe

Ceny produktów

Zamówienia z różnych kanałów sprzedaży

Zdjęcia produktowe, pojedyncze lub całe
galerie

Opisy produktów oraz całych
kategorii asortymentu

Cechy produktowe, zwane również
atrybutami

Dostępność, szczególnie istotna w przypadku
sektora B2B

Rezerwacje produktów na podstawie składanych zamówień

Formy płatności, jakie wybierali klienci
i ich statusy

Jak to działa?

WYMIANA INFORMACJI ERP – MASSTRADE

MassTrade pobiera dane dotyczące stanów magazynowych, cen oraz cech i opisów produktów. Jest na tyle elastyczny, że to Ty decydujesz jakie informacje mają być pobierane. Jeżeli Twoja baza w programie ERP jest uzupełniona o opisy, zdjęcia lub cechy, możesz zaciągnąć te dane do MassTrade. Jeżeli prowadzisz sprzedaż stacjonarną i dokonujesz transakcji z pominięciem internetu, stany magazynowe będą automatycznie synchronizowane. Wyprzedanie danego produktu w sklepie fizycznym, poskutkuje automatycznym zakończeniem ofert zamieszczonych na kanałach wirtualnych (Allegro, Ebay, sklep internetowy…).

POŁĄCZENIE MASSTRADE – ERP

Nasza platforma również wysyła do systemu magazynowego dane, jakie gromadzi, gdy dojdzie do transakcji. Możesz zapomnieć o ręcznym wprowadzaniu zamówień. Gdy sprzedasz coś w sieci, MassTrade utworzy rezerwację towaru, pozwoli na masowe wydrukowanie etykiet lub faktur i poinformuje Twój ERP o tym, że nastąpiła sprzedaż. W ten sposób uchronisz się przed nadsprzedażą i naturalnie zaoszczędzisz swój czas.

ERP I MASSTRADE W SŁUŻBIE B2B

Nie możemy zapominać o tym, że MassTrade to także narzędzie do obsługi sprzedaży B2B. Dlatego dane podlegające synchronizacji to także informacje dedykowane systemom magazynowym, obsługiwanym przez hurtowników czy producentów. MassTrade jest w stanie wymieniać się z ERP informacjami na temat kontrahentów, rabatów klienckich czy sald. Te informacje będą podwójnie istotne, jeżeli korzystacie lub chcecie zacząć korzystać z aplikacji mobilnej albo panelu klienckiego B2B.

Jeden z najbardziej popularnych programów magazynowych w Polsce. Aby utworzyć połączenie z jakimkolwiek zewnętrznym oprogramowaniem, Subiekt potrzebuje aktywnej licencji Sfery. 

Subiekt Nexo jest kolejną wersją popularnego programu firmy Insert. Nexo, podobnie jak Subiekt GT, będzie potrzebował dodatkowego pomostu dla połączenia z naszą platformą.

Jeżeli używasz oprogramowania spoza rodziny produktów Insert, napisz do nas! Chętnie pomożemy Ci się zintegrować z MassTrade.