+48 513 874 553
info@masstrade.pl

Integracje z hurtowniami i producentami

Możliwość współpracy z dostawcami, która otworzy przed Tobą nowe drzwi

 

Pod warunkiem, że sam nie jesteś producentem, historia każdego przedmiotu w Twoim sklepie internetowym, zaczyna się daleko poza Twoją firmą. Najpierw rodzi się pomysł, potem przechodzimy do jego realizacji, w efekcie otrzymujemy gotowy produkt. Często stamtąd dystrybuowany jest do hurtowni, skąd finalnie kupujemy go my i detalicznie lub hurtowo sprzedajemy go naszym klientom. Na każdym z tych etapów powstaje pewna baza informacji o produkcie, jego zdjęcia i specyfikacja. Co, gdyby jednym kliknięciem myszki stworzyć Centralny Katalog Produktowy na pierwszym etapie dystrybucji produktu?

 
 

Pobieranie informacji

 

Dzięki szybkiemu dostępowi do informacji na temat produktu, gromadzonych przez dostawcę, czas wystawiania ofert znacznie się skraca. Wystarczy, że posiadasz SKU produktu i możesz automatycznie pobrać do własnego systemu wszystkie dane na jego temat (w tym zdjęcia, opisy, ceny i cechy). Chcesz je zmodyfikować lub skorzystać tylko z niektórych informacji? Dowolnie zmieniaj treści, fotografie i cechy, a wykorzystuj tylko to co jest Ci w danej chwili potrzebne.

 

Generowanie zamówień

 

Dostęp do katalogu produktów daje nam jeszcze jedną cenną funkcjonalność, a mianowicie generowanie zamówień. Jeżeli nasz dostawca nie ma MassTrade możemy stworzyć zamówienie samodzielnie lub na podstawie prognoz zapotrzebowania i wysłać automatycznie mailem w formacie CSV/XML lub w arkuszu kalkulacyjnym do producenta czy hurtownika. Jeśli natomiast nasz kontrahent ma MassTrade tym lepiej dla Ciebie – możesz zamawiać jego produkty w swoim MassTrade jak w sklepie www!

 
 
 
 

Integracje dostępne od ręki:

 
 
 
 
 
 
 
 

Integracje z hurtowniami

Wybierz plan dla siebie i ciesz się bezobsługową kontrolą stanów magazynowych, oraz możliwością pobierania danych o produktach.