+48 513 874 553
info@masstrade.pl

Magazyn

Wymiana danych

Preferujesz pracę z arkuszami kalkulacyjnymi i masową wymianę danych? Wyeksportuj informacje do pliku CSV i masowo usuwaj lub modyfikuj wybrane treści. Po wprowadzeniu zmian zaimportuj dane i ciesz się ekspresową aktualizacją informacji.

Dostęp do API

MassTrade pozwala deweloperom i systemom na integrację bezpośrednio z platformą. Połączenie MassTrade z zewnętrznymi systemami to gwarancja automatyzacji różnych zadań. Przesyłaj w czasie rzeczywistym stany magazynowe produktów o różnym SKU i z różnych magazynów, aktualizuj zapasy z zewnętrznego źródła i pozwól MassTrade zarządzać połączeniem pomiędzy kanałami sprzedaży.

Tworzenie wielu magazynów

Zarządzanie stanami produktowymi w wielu magazynach nie jest problemem dla MassTrade. Śledź produkty, z łatwością kieruj je do odpowiednich systemów realizacji. Prioretyzuj magazyny zgodnie z kanałami sprzedaży, aby zapewnić pełną kontrolę. MassTrade jest idealnym rozwiązaniem, które pozwala Ci zarządzać zamówieniami pomiędzy różnymi magazynami i partnerami.

Scentralizowana kontrola stanów

Niezależnie od tego czy sprzedajesz setki czy setki tysięcy produktów, MassTrade udostępnia Ci scentralizowany system zarządzania i kontroli stanów z poziomu czytelnego i łatwego w obsłudze interface’u. W prosty sposób sprawdzaj i rozdzielaj dostępne produkty pomiędzy różne kanały sprzedaży, monitoruj rezerwacje i kończący się asortyment. Dokonuj zmian błyskawicznie w katalogu produktowym lub bezpośrednio w karcie danego produktu.

Filtry i sortowanie

Użyj zaawansowanego wyszukiwania, filtrów oraz sortowania do efektywnej organizacji swojego asortymentu. Znajdź produkty, które zostały wystawione oraz te, które jeszcze nie są w sprzedaży lub się wyprzedały, aby łatwiej zarządzać sprzedażą na poszczególnych kanałach.

Katalog produktów

Zarządzaj tytułami, opisami, markami, cenami i zdjęciami oferowanych produktów z poziomu głównego katalogu, czyniąc wprowadzanie zmian niezwykle łatwym! Dodawaj spersonalizowane atrybuty, które pozwolą na pełną elastyczność przy sporządzaniu kartotek produktowych. MassTrade umożliwia także ściągnięcie danych z dowolnych kanałów lub ich aktualizację poprzez użycie pliku importowego CSV.