+48 513 874 553
info@masstrade.pl

Na jakich platformach internetowych możesz zacząć sprzedawać swoje produkty?

Rosnąca liczba zakażeń związanych z pandemią koronawirusa sprawia, że coraz więcej osób prowadzących biznes przenosi się do Internetu. Specjaliści wypowiadają się, że jest to dobry kierunek, ale pojawia się pytanie na jakich platformach sprzedażowych powinniśmy sprzedawać oferowane przez nas produkty.My przygotowaliśmy ranking pięciu z nich.

.

1.Allegro to największa platforma transakcyjna on-line w Polsce, z której korzystanie pokochali jej użytkownicy. Jednym z jej największych plusów jest bogata oferta, albowiem posiadając tam konto masz dostęp do ponad 90 milionów ofert. Korzystanie z niej jest bardzo intuicyjne. Allegro zyskało kolejnych zwolenników, kiedy wprowadzono Allegro Smart czyli możliwość zamawiania do paczkomatów i punktów odbioru, kiedy decydujemy się na zakup powyżej 40 zł.

.

2. Jeśli zależy Ci na tym, aby poszerzyć grono Twoich odbiorców o obcokrajowców warto wystawić produkty na eBay’u. Serwis aukcji internetowych funkcjonuje od blisko dwudziestu pięciu lat i działa w trzydziestu siedmiu krajach. Choć sam wygląd strony nie zachwyca,bo oparty jest na prostych szablonach to liczby sprzedawanych dziennie produktów nie pozostawiają wątpliwości, że nie przeszkadza to w ogóle kupującym.

.

3.Otomoto to platforma zyskująca coraz większą popularność. Jak sama nazwa wskazuje znajdziemy na niej produkty związane z motoryzacją. Oprócz samochodów osobowych możemy zakupić między innymi motocykle, przyczepy, samochody ciężarowe czy dostawcze, a także części do nich. Dzięki kilkunastu filtrom możemy znaleźć  łatwością pojazd, którego poszukujemy.

.

4. OLX jest serwisem działającym w ponad czterdziestu krajach. Nic dziwnego, że jest tak popularny, bo wynika to z różnorodności zamieszczanych tam ofert. Oprócz sprzedaży nowych czy używanych rzeczy można tam poszukać pracy, wymienić się produktami, oddać coś za darmo, wynająć pojazd, a także przejrzeć oferty związane z nieruchomościami.

.

5. Warto również pokazać swoją markę na platformie ROLO, która poza pogrupowanymi produktami w odpowiednich kategoriach daje możliwość założenia własnego sklepu internetowego. Co ciekawe jest to również porównywarka cen, dzięki czemu widzimy, na której stronie najtaniej kupimy dany przedmiot.

.

Miejsc, gdzie można wystawić swoje artykuły jest wiele. Każdy znas musi wybrać te idealne dla siebie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *