+48 513 874 553
info@masstrade.pl

Oferty

Wystawianie ofert

Sprawdź jakie produkty się sprzedają i wystawiaj nowe aukcje na wielu kanałach jednocześnie, za pomocą kilku kliknięć. MassTrade pozwala Ci zaoszczędzić czas i ogranicza ryzyko jakie towarzyszy nam podczas ekspansji nowych rynków. Wybierz produkty jakie chcesz wystawić, zdecyduj na jakim kanale będą oferowane, a wtedy MassTrade automatycznie stworzy aukcje w czasie rzeczywistym. Chciałbyś sprzedawać jeden produkt w różnych cenach, zależnie od kanału? Nie ma problemu! Możesz również dowolnie modyfikować tytuły, opisy oraz inne dane, które są przydatne na poszczególnych rynkach.

Szablony ofert

Uprość sobie sposób wystawiania oferowanego asortymentu oraz popraw efektywność poprzez tworzenie uniwersalnych szablonów. Określ i zapisz powtarzalne opcje i ustawienia (takie jak koszty dostawy) dla każdego z wykorzystywanych kanałów. Następnie zaimplementuj szablon do nowych lub istniejących aukcji dla szybszego i zbiorczego aktualizowania ustawień. Zmiany wprowadzane w szablonach zostaną zaktualizowane po wybraniu synchronizacji opisów odpowiednio dla wszystkich aukcji z wybranym szablonem. Do wyboru masz kilka szablonów – między innymi cennik wysyłki oraz układ aukcji.

Spersonalizowane szablony HTML

Twórz atrakcyjne i dobrze widoczne oferty na Ebay, dzięki możliwości dodania spersonalizowanych szablonów HTML Twoich aukcji. MassTrade udostępnia wygodny i intuicyjny sposób budowania szablonów, zgodny z polityką poszczególnych platform oraz zapewniający responsywność ofert. Jeżeli nie chcesz korzystać z naszego kreatora, użyj własnego kodu HTML, umieść w nim nasze tagi i ciesz się funkcjonalnością i indywidualnością jednocześnie.

Warianty i cechy produktów

Niezależnie od tego czy Twoje produkty różnią się kolorem, rozmiarem czy też innymi parametrami, MassTrade jest gotowy temu sprostać. W przypadku produktów z wariantami wszystkie opcje dostępne są do zbiorczej edycji w jednym miejscu, co zaoszczędza Twój czas. Cechy oparte na poszczególnych kategoriach, takie jak rozmiar buta czy pojemność silnika, podobnie jak inne indywidualnie dobrane właściwości ułatwiają wyszukiwanie Twojego produktu i pozwalają zidentyfikować jego specyfikę. Zestawy cech z poszczególnych kanałów są całkowicie wspierane przez MassTrade i mogą zostać zmapowane z utworzonymi przez Ciebie indywidualnymi atrybutami produktów.

Ciągła synchronizacja stanów

Wyeliminuj ryzyko nadsprzedaży z ciągłą, automatyczną synchronizacją stanów magazynowych. MassTrade , oparty o technologię chmury działa w tle 24 h / dobę, nawet gdy Ty tego nie robisz. Ilości są automatycznie dostosowywane, gdy tylko pojawi się jakiś ruch magazynowy, a stany produktowe automatycznie synchronizowane z Twoimi kanałami sprzedaży. Zyskaj możliwość spersonalizowania zasad importu danych produktowych na każdym kanale. Udostępnij cały asortyment lub utrzymuj niezbędną rezerwę – Twoja potężna strategia sprzedaży omnichannel już na Ciebie czeka!

Synchronizacja cen

Aktualizacja cen nigdy nie była taka szybka i łatwa! Zmień ceny swoich produktów raz, a nowe ceny zostaną automatycznie zsynchronizowane na wszystkich kanałach. Zmiana ustawień synchronizacji ceny poprzez dodanie reguł cenowych pozwala automatycznie dostosować wartości do poszczególnych kanałów.