+48 513 874 553
info@masstrade.pl

Pobieraj zdjęcia,opisy i stany magazynowe z wybranej przez siebie hurtowni za 19,90 miesięcznie

Scenariusz

Stawiasz pierwsze kroki na Allegro. Założyłeś konto, udało Ci się pozyskać kilku potencjalnych dostawców w modelu dropshipping, u których uzyskałeś korzystne ceny towarów. Zaczynasz wystawiać oferty, jednak okazuje się, że spora ilość produktów do wystawienia jest z jednej strony błogosławieństwem, ale z drugiej strony Twoją zmorą. Wiesz, że nim zdążysz wystawić wszystkie produkty, już nastanie sezon na zupełnie inny asortyment. Sprzedaż internetowa jest Twoim dodatkowym źródłem dochodu, a musisz poświęcać jej więcej czasu niż podstawowej pracy na etacie. Zaczynasz się zniechęcać, bo konkurencja wprowadza towar do obrotu, nim Ty zdążysz ściągnąć zdjęcia na komputer…

ZAŁÓŻ KONTO W MASSTRADE

Twój problem

Ręczne dodawanie produktów zajmuje niewspółmiernie dużo czasu w stosunku do zysków, jakie możesz osiągnąć. Za wolno powiększasz bazę asortymentową, konkurenci robią to znacznie szybciej.

Rozwiązanie: MassTrade

Możesz z powodzeniem zautomatyzować pobieranie informacji o produktach, gdy dana hurtownia udostępnia pliki eksportowe. Wtedy wystawianie tysiąca, dwóch tysięcy, a nawet dziesięciu tysięcy ofert będzie dla Ciebie tylko formalnością. Jeżeli chcesz narzucić określoną marżę, zmienić tytuł lub opis, będziesz mógł wprowadzić modyfikację, nim umieścisz produkty w kanale sprzedaży. A może Twoja hurtownia nie udostępnia plików z danymi, ale ma stronę www, na której widoczne są produkty? Nasi programiści zbudują połączenie, dzięki któremu łatwo pobierzesz informacje o towarze, jego zdjęcia, a nawet informacje o dostępności.

TESTUJ PRZEZ 14 DNI ZA DARMO