+48 513 874 553
info@masstrade.pl

Steruj ofertami na wielu kanałach z jednego miejsca

Scenariusz

Prowadzisz dwa sklepy internetowe na PrestaShop, a do zarządzania magazynem używasz SubektaGT. Do tej pory radziłeś sobie przepisując stany magazynowe ręcznie, jednak coraz częściej zdarza się, że sprzedajesz produkty, których nie masz już na stanie. Ponadto stwierdziłeś, że warto byłoby pomyśleć o synchronizacji pracy sklepu z kontem na Allegro oraz w Ebay. Nie chcesz narażać się na negatywne komentarze od klientów, a ponadto wiesz, że skopiowanie wszystkich produktów ze sklepu na portale zewnętrzne zajmie Ci bardzo dużo czasu.

ZAŁÓŻ KONTO W MASSTRADE

Twój problem

Brak synchronizacji stanów magazynowych pomiędzy programem ERP, a kanałami sprzedaży, a więc sklepem internetowym, Allegro oraz Ebay.
Brak połączenia pomiędzy PrestaShop, a Allegro i Ebay.

Rozwiązanie: MassTrade

Dzięki menedżerowi sprzedaży możesz z łatwością zarządzać swoją ofertą,
zamieszczoną na wielu kanałach. Co więcej, stany magazynowe możesz kontrolować z poziomu programu SubiektGT, dzięki czemu nigdy więcej nie dopuścisz do sprzedaży produktów, których nie masz na stanie. Przybliżony czas synchronizacji danych pomiędzy poszczególnymi platformami to około 15 minut. Poza tym, że będziesz mógł łatwo sterować dostępnością produktów to jeszcze zapewnisz sobie możliwość centralnego zarządzania informacjami o produktach z jednego miejsca i przesyłania ich na wszystkie kanały dystrybucji.

TESTUJ 14 DNI ZA DARMO