+48 513 874 553
info@masstrade.pl

Własny sklep internetowy z obsługą Allegro, Ebay, Otomoto, OLX już od 49 zł miesięcznie

Scenariusz

Niedawno otworzyłeś własny biznes- sprzedajesz zabawki. Dzięki korzystnym umowom szybko zyskałeś szeroką gamę produktów. Większość asortymentu pochodzi z hurtowni dropshippingowych, co ogranicza ryzyko porażki, bo nie musisz inwestować pieniędzy w towar. Wystawiłeś produkty na Allegro oraz Ebay i zaczynasz powoli zyskiwać coraz większe grono klientów. Zacięta konkurencja, wysokie prowizje od sprzedaży i ograniczony kontakt z klientami sprawiają, że zaczynasz myśleć o tym, żeby stworzyć miejsce, w którym klienci będą mogli kupować bezpośrednio od Ciebie. Nie chcesz jednak otwierać dedykowanego sklepu, który będzie kosztował krocie…

ZAŁÓŻ KONTO W MASSTRADE

Twój problem

Koszty sprzedaży na największych platformach zakupowych w Polsce są za wysokie. Co więcej, sprzedaż prowadzona przez pośredników nie pozwala Ci nawiązywać stałej relacji z klientami. 

Rozwiązanie: MassTrade

Spróbuj swoich sił zakładając sklep internetowy. Początkowo o wyborze sklepu będą zapewne decydowały takie czynniki jak cena, czas realizacji zlecenia czy łatwość obsługi. MassTrade nie tylko jest w stanie pogodzić i zsynchronizować sprzedaż na Allegro, Ebay i w sklepie www, ale również sam posiada wbudowany moduł sklepu na platformie Rolo.pl. Jest to wprost idealne rozwiązanie dla każdego biznesu, szczególnie jeśli mamy już bazę produktową, w postaci ofert na którejś ze zintegrowanych platform sprzedażowych. Wówczas możliwe jest przerzucenie jednym klikiem wszystkich produktów do Twojego sklepu internetowego. Dla ograniczenia kosztów i zobowiązań możesz skorzystać nawet z naszej subdomeny. Łatwość konfiguracji + niewysoka cena gwarantują satysfakcję!

TESTUJ 14 DNI ZA DARMO