Branża motoryzacyjna

Jesteśmy wiodącym dostawcą rozwiązań eCommerce dla branży motoryzacyjnej. Zwłaszcza dla części używanych do wszystkich marek samochodów.


Sprzedawaj tam gdzie są potencjalni klienci

Sprzedaż części samochodowych wiąże się z dotarciem do jak najszerszej liczby klientów którzy korzystają z odpowiednich kanałów sprzedaży m.in. Allegro, Otomoto, Ovoko, eBay itp.


Zarządzaj magazynem i zapasami

Oferujemy narzędzie do skutecznego zarządzania częściami samochodowymi, włączając w to monitorowanie dostępności, rezerwacje, zarządzanie zdjęciami i opisami tak aby były spójne i aktualne wszędzie gdzie sprzedajesz.


Kopie zapasowe

Rozumiemy, że sytuacje są różne i często zdarza się, że dany kanał sprzedaży usuwa wszystkie oferty. W tym celu, zapewniamy pełną kopię zapasową ofert dzięki czemu można w łatwy sposób odbudować swoją ofertę.


Szybkie wystawianie ofert

Wystaw podobne etc


Masowe operacje na produktach

Np. jednym kliknięciem zmienisz cenę swojego produktu o 10% w wielu miejscach jednocześnie bez zbędnego logowania się osobno do każdego miejsca w którym sprzedajesz.


Gotowe mapowania kategorii

Zajmij się tym co ważne, a resztą zajmiemy się my. Zapewniamy automatyczne mapowania kategorii i parametrów dzięki czemu uzupełniasz dane tylko raz, a my ustawiamy odpowiednie parametry osobno w allegro, otomoto, ovoko etc.


Pomoc techniczna

support w cenie – tylko w formie online


Doradztwo i wsparcie telefoniczne

za dodatkowa mala oplata – wsparcie dla sprzedawcow ,w formie telefonicznej